Bagatska vadītā Ukrainas izlase FIBA PK kvalifikācijas spēlē Rīgā uzvar Gruziju

Ainara Bagatska vadītā Ukrainas vīriešu basketbola valstsvienība piektdien Rīgā 2023.gada Pasaules kausa kvalifikācijas G grupas spēlē ar 79:66 pieveica Gruziju.

2. jūlijā 7:29

Pēc līdzīga spēles sākuma Ukrainas izlase otrajā ceturtdaļā palielināja pārsvaru līdz 16 punktiem (43:37), mača turpinājumā rezultāta starpībai vienmēr sasniedzot divciparu skaitli.

Uzvarētāju labā 17 punktus un astoņas atlēkušās bumbas sakrāja Vjačeslavs Bobrovs, par punktu mazāk guva, kā arī sešas atlēkušās bumbas un septiņas kļūdas sakrāja Svjatoslavs Mihaiļuks, kurš maču beidza ar piecām piezīmēm, laukumā pavadījis vien 18 minūtes un 16 sekundes.

Viesu lomā esošajiem gruzīniem 22 punktus guva Tadass Makfādens, bet 21 punktu – Tornike Šengelija.

Otrā grupas cīņā Spānija mājās ar 80:44 sagrāva Ziemeļmaķedoniju.

Mājiniekiem Sebastjans Saiss sakrāja 19 punktus un deviņas atlēkušās bumbas, bet viesiem rezultatīvākais ar 14 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām bija Andrejs Jakimovskis.

G grupā visos četros mačos panākumus izcīnījusi Spānija, Gruzijai ir trīs uzvaras piecās spēlēs, divas uzvaras četrās cīņās ir Ukrainai, kamēr Ziemeļmaķedonija ir zaudējusi visās piecās cīņās.

Krievijas iebrukuma Ukrainā dēļ mājas spēles Ukrainas vienības savā valstī aizvadīt nevar.

Pēc spēles pret Gruziju Ukraina 4.jūlijā izbraukumā spēkosies ar Ziemeļmaķedoniju, noslēdzot kvalifikācijas posmu 7.jūlijā Rīgā pret Spāniju.